Seaweex

Najskuteczniejszy laser diodowy (808nm 755nm 1064nm) + Q-switched Nd YAG pikosekundowy

Seaweex® Light Medica to najnowsza technologia amerykańskiego lasera diodowego + Nd YAG w jednym urządzeniu. Laser posiada certyfikat medyczny FDA, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

Laser diodowy jest jedną z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod trwałego usuwania owłosienia. Zasada działania lasera diodowego bazuje na zjawisku selektywnej termolizy. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez melaninę zawartą we włosach, następnie zmienia się w energię cieplną niszcząc struktury włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Następuje destrukcja mieszka włosowego, jednocześnie tkanka go otaczająca zostaje nienaruszona.

Laser diodowy posiada aż 3 wiązki lasera w głowicy! Długość fal: 755nm, 808nm, 1064nm

Głowica posiada dotykowy panel sterowania, co pozwala na szybkie i precyzyjne dostosowanie parametrów zabiegu.

Laser zapewnia wysoką skuteczność w walce z ciemnymi oraz jasnymi włosami niezależnie od fototypu!

Laser pikosekundowy Q-switched Nd YAG skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny, emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund). Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

Drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera ND YAG, która powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Laser Q-switched Nd Yag – zastosowanie:

  • usuwanie tatuażu
  • usuwanie makijażu permanentnego
  • usuwanie przebarwień wszystkich typów
  • zmniejszenie widoczności naczynek
  • peeling węglowy (odmłodzenie skóry, oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów, stymulacja regeneracji i odnowy skóry)

Urządzenie jest wyrobem medycznym, przeznaczonym do użytkowania przez kosmetologów i kosmetyczki.

           POBIERZ KATALOG

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password